İlim servetten daha kıymetlidir. Çünkü, serveti sen korursun, halbuki ilim seni korur.

"Eğitimin kökleri acı, fakat meyvesi tatlıdır." (Aristo)

Tüm Üyelerimiz (48013)

admin bot dev griffin-zs luc1d ryesilirmak 1bodbul adiloger admin aeryasar agri-04 aihepkul ali-mustafa-top ayniadam aysukur balca baybora bdurmus berkd bigben bizce can can-ararat cbeytekin ddx13 deretarla derrida-27 doxab dtoguzhan2323 e-kitaphavuzu ebrut edninmansiz egea emredurmus erelnur erman erozgen ertugrul-3806 es2020 esrali01 fable fafa2126 fazil fedley gigiloy gino goks06 griffin-zs handenurece hulu hz-elf ibrahim-sbf icarus21 ilhanaks irfane35 isletmecioz kayafurkan kitapseverakkus kivancozturk kouros krtn lazio luc1d madenadem maliergun mentalist mihmanzade milbas mkmk90mk muhammed-fatih muhammetyasiroz mustzsche nbkoc necmi nedretugur newjaneausten nonetheless ozgetublek profoundity redif reggie ryesilirmak sceyhan sefaturan6 sirivy snlaysee tasaltan theon3 trew53 tugcegirayy ukutay1 uzbekdaisy vardar-baris winstonsmith xberkanaydinx ymnelf zelcim zenenet arifastronom atlas2015 aurantiasapia basketbol23 batumlu busragul drrekless dusunen-adam ergor62 ezgiiiiii frigo gamzemiran gizemunlu6 gog ilgindoga kaynak ketahte likyali48 omer-23 ottoman78 ozr1224 piranhashakan renasbutimar1 ruhisu35 serrasorucu tayfurcicek volkanoztok yns 3deregli aakrilik alpoz armaqan86 aslann asli333 aslky53 aysenurbz bgzf bkralt canandemiray cleanmustersena derya-tasa deryakoc dicguler difeamasyali dmtlms dusunen emrekass evrimdemir0 ezgi10 faydali-bilgi gkhngncn gokhankayax1907 hardharpon hosgoren iradenil kursadpolat kuyucak lamborcini2 majoreo mehmet-beyazit melekordu mk0527 mystfar oguzhancaner orpheusxxx ottoman923 piralicagri pokidoki prssesy psk-sena reyhan-turk senemaycil sheesuu sibelozekici smtgcl1453 tmontana1923 tucimu tugtug ugrgnc4841 umutswrld zckpma

Editörünün Önerileri

Sizler için tavsiye niteliğinde özel bir kaç kitap seçtim.

Tümünü Gör

Bağış Ne İşe Yarar Destekçilerimiz sayesinde ayaktayız, onlara bir ayrıcalık tanımasak olmazdı! BİZİ DESTEKLEYEN O GÜZEL İNSANLAR

Web sitemizde ziyaretçilerimiz yönetimimizin belirlediği bir indirme kotasına tabi tutulurlar. Her ziyaretçi için indirme sınırı 1 ile 10 arasında değişen bir limitten ibarettir. İndirme kotası aşıldığında indirme butonlarınıza süre eklenir. Aynı zamanda süre bitiminde butona tıkladığınızda süre ikiye katlanır, süre sona erdiğinde indirme sayfasına otomatik yönlendirilirsiniz. Bunu yapmamızın nedeni, web sitemizin ayakta kalabilmesi ve size daha sağlıklı bir yayın yapabilmek adına doğan ekonomik ihtiyaçlardır.

Bağış paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda, paketin süresi kadar hiç bir engelleme ve sınırlama ile karşılaşmadan özgürce hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Bağış yapabilmek için web sitemize üye olmanız şarttır. Yaptığınız bağış ile tercih ettiğiniz üyelik tipi hesabınıza tanımlandıktan sonra kullanılabilir. Kullanım aşamasında üye girişi yapmış olmak durumundasınız.

Satın alma esnasında sizden istenen mail adresi yerine, web sitemize üye olurken kullanmış olduğunuz mail adresinin aynısını yazarsanız premium üyeliğiniz otomatik olarak onaylanır. Farklı yazıldığında tarafımızdan kontroller yapıldıktan sonra, ilgili üye tesbit edilip premium üyeliği tanımlanır.

Gelişmemiz İçin Bağış Çeşitlerimiz

10₺ Katkıda Bulun

1 Ay Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

******

200 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP
40₺ Katkıda Bulun

6 Ay Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

******

500 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP
60₺ Katkıda Bulun

1 Yıl Kullanım Süresi

Reklamsız Temiz Link

Bekleme Süresi Yok

Anında Üyelik Onayı

İndirme Sınırı Yok

Yayınlanmamışları İndirebilme +26090 E-Kitap

1000 Mesaj Kutusu, Kotası

BAĞIŞ YAP