Tüm kitaplar ücretsizdir, iyi okumalar dileriz.

İlim servetten daha kıymetlidir. Çünkü, serveti sen korursun, halbuki ilim seni korur.

"Beş yıl sonra bugüne kadar iki konu dışında aynı kalacaksın: Bu süre içinde tanıdığın insanlar ve okuduğun kitaplar." (Mac McMillian)

Tüm Üyelerimiz (74953)

admin bot dev griffin-zs luc1d ryesilirmak 1bodbul abdullahunal adiloger admin aeryasar agri-04 ahmet1442 aihepkul ali-mustafa-top anpan apodundar ayniadam aysukur balca baybora bdurmus bekamorun beofrine berkd bigben bizce bozoglu bsradmnucr burcuak byasar can can-ararat cbeytekin cem56 cnsmsek ddx13 denis deretarla derrida-27 doxab dtoguzhan2323 e-kitaphavuzu ebrut edninmansiz egea elektromer elman emredurmus enespimo erelnur erman erozgen ertugrul-3806 es2020 esrali01 esraonur evrenozer85 fable fafa2126 falt32 fazil fedley firsatciberko getus gigiloy gino goks06 griffin-zs gulhilal guller gunnar66 hakud handenurece hbekler hulu hz-elf ibrahim-sbf icarus21 iiremkilic ilhanaks incilerinincisi irfane35 isletmecioz karaatmaca kayafurkan kediz kitapseverakkus kivancozturk kouros krtn lazio lidder liutaio luc1d madenadem maliergun memberaccount mentalist mihmanzade milbas mkmk90mk momurum mrakdag muhammed-fatih muhammetyasiroz mustzsche mystfar nbkoc necmi nedretugur newjaneausten nhlozcn nonetheless omerburcu omerce orfeo orsan-onen ozera3298 ozgetublek profoundity qbak redif reggie riza-toprak ryesilirmak salvatore samet1375 sceyhan sedatigdir sefaturan6 sirivy smcakar snlaysee sunac tasaltan tatilan theon3 trew53 tugcegirayy ukutay1 uzbekdaisy vardar-baris welldonemylord winstonsmith xberkanaydinx yildirimny06 ymnelf zelcim zenenet ziynet alper-tolga arifastronom asim atakule atlas2015 aurantiasapia bensimon busragul denizugur deryaf dilaraozturk diyez drrekless dusunen-adam ergor62 ertans ezgiiiiii frigo gayeerkan04 gizemunlu6 gnl739 gunessayin hakan2003 hamiyet hseyin77 kaynak ketahte kmlkrdgan melahat-ozberk meltan meltem-reyhan murat757 oavsargil onderr ozentr ozimaya ozr1224 piranhashakan remburky ruhisu35 serifecnkr serrasorucu seydule socialcult tai tayfurcicek yasemintuna ymuratyy yns ahmet16gunduz aslisa azizaziz bngssgr cansukara daphnece diyooss ervalamia eskikafile feyzaa94 feyzasezgin goldstone hosgoren ibnev kmercanefe koray-y lakers23 levent-karan marcel mdasli melek58 muratnalci n-can nmnklbr2 obsession ophtha psikolojiakadem savaser seldaterzi sunaakgul tailorspromise ulus2005 umrn ustunb xesim zuleyhanur

Editörünün Önerileri

Sizler için tavsiye niteliğinde özel bir kaç kitap seçtim.

Tümünü Gör

Bağış Ne İşe Yarar Destekçilerimiz sayesinde ayaktayız, onlara bir ayrıcalık tanımasak olmazdı! BİZİ DESTEKLEYEN O GÜZEL İNSANLAR

Web sitemizde ziyaretçilerimiz yönetimimizin belirlediği bir indirme kotasına tabi tutulurlar. Her ziyaretçi için indirme sınırı 1 ile 10 arasında değişen bir limitten ibarettir. İndirme kotası aşıldığında indirme butonlarınıza süre eklenir. Aynı zamanda süre bitiminde butona tıkladığınızda süre ikiye katlanır, süre sona erdiğinde indirme sayfasına otomatik yönlendirilirsiniz. Bunu yapmamızın nedeni, web sitemizin ayakta kalabilmesi ve size daha sağlıklı bir yayın yapabilmek adına doğan ekonomik ihtiyaçlardır.

Bağış paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda, paketin süresi kadar hiç bir engelleme ve sınırlama ile karşılaşmadan özgürce hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Bağış yapabilmek için web sitemize üye olmanız şarttır. Yaptığınız bağış ile tercih ettiğiniz üyelik tipi hesabınıza tanımlandıktan sonra kullanılabilir. Kullanım aşamasında üye girişi yapmış olmak durumundasınız.

Satın alma esnasında sizden istenen mail adresi yerine, web sitemize üye olurken kullanmış olduğunuz mail adresinin aynısını yazarsanız premium üyeliğiniz otomatik olarak onaylanır. Farklı yazıldığında tarafımızdan kontroller yapıldıktan sonra, ilgili üye tesbit edilip premium üyeliği tanımlanır.

Gelişmemiz İçin Bağış Çeşitlerimiz

20₺ Katkıda Bulun

1 Ay Sınırsız Erişim

Reklamsız Temiz Link

Anında Üyelik Onayı

Bekleme Süresi Yok

İndirme Sınırı Yok

Yayınlanmamış +25998 e-Kitap Erişilemez

+18859 Yayınlanmış e-Kitap Sınırsız Erişilebilir

BAĞIŞ YAP
40₺ Katkıda Bulun

6 Ay Sınırsız Erişim

Reklamsız Temiz Link

Anında Üyelik Onayı

Bekleme Süresi Yok

İndirme Sınırı Yok

Yayınlanmamış +25998 e-Kitap Erişilemez

+18859 Yayınlanmış e-Kitap Sınırsız Erişilebilir

BAĞIŞ YAP
60₺ Katkıda Bulun

1 Yıl Sınırsız Erişim

Reklamsız Temiz Link

Anında Üyelik Onayı

Bekleme Süresi Yok

İndirme Sınırı Yok

Yayınlanmamışları İndirebilme +25998 E-Kitap

+18859 Yayınlanmış e-Kitap Sınırsız Erişilebilir

BAĞIŞ YAP