60 The Download
0 Comment
09.12.2019 Upload date

Abbi Glines - Tehlikeli Temas (Too Far 1)

Gerilim-Korku

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 4 MB

Bambaşka dünyalardan gelen iki üvey kardeş… Asla sizin olmamasi gereken şeylere duyulan arzu…

Blaire Wynn'in en son istediği şey babasının yeni ailesinin yaşadığı Florida'daki Rosemary Sahili'ne taşınmaktır. Ancak seçim şansı yoktur. Bir hastalık yüzünden ölen annesi, ardında yüklü borçlar bıraktığı için Blaire'in Alabama'daki çiftliği elinde tutması olası değildir.

Koltuğunun altındaki tabancayla kamyonetini zengin kıyı kasabasına çeken Blaire buraya asla uyum sağlayamayacağını bilmektedir. Babasının Paris'e gittiğini ve onu yeni üvey kardeşi Rush Finlay'le sadece bıraktığını öğrenince daha geniş bir hayal kırıklığı yaşar. İnsanları hor gören, hiçbir şeyden pişmanlık duymayan, adı çıkmış bir rock yıldızının oğlu olan Rush yakışıklı olduğu kadar şımarıktır da… Ve Blaire'i gördüğü anda genç kızın kanına girer.

Yaz ayları ilerledikçe genç kadın, Rush'ın asla tahmin etmediği yanlarını görecek ve birbirlerine karşı hisleri görmezden gelemeyecekleri kadar güçlenecektir. Ancak Rush, Blaire'in tüm dünyasını yıkacak bir giz bilmektedir. Blaire genç adamın tehlikeli temasına kendini kaptırmadan evvela bu gizemi ortaya çıkarabilecek midir?

"En sevdiğim Abbi Glines kitabı olarak listemin zirvesine yerleşti."
-Colleen Hoover-

Adı: Tehlikeli Temas
Yazar: Abbi Glines, Derya İmer Aydınlık (Çevirmen)
Alt başlık: Rosemary Beach Serisi 1
Baskı tarihi: Haziran 2015
Sayfa sayısı: 256
Kitabın türü: Aşk, Edebiyat, Roman
Orijinal adı: Fallen To Far
Çeviri: Derya Imer Aydınlık
Dil: Türkçe
Ülke: Türkiye
Yayınevi: Pegasus